top of page
orechdinlitigatzya_mischarit_ezrachit.jp

 עורך דין ליטיגציה מסחרית

 כל מה שחשוב לדעת בבחירת עו"ד ליטיגציה מסחרית

2. עורך דין מסחרי בעל יכולות ייצוג בבית משפט

בחרו בעורך דין מסחרי בקיא ומעודכן במערכת הדינים. בתקנות ובדיני הפרוצדורה המסחריים והאזרחיים המשתנים לעיתים קרובות. על עורך דין ליטיגציה, להכיר את אופיים של ההליכים השונים ויישומם בפועל. בין אם הסוגייה עוסקת בליטיגציה פלילית וייצוג הליכים פליליים או בליטיגציה אזרחית וייצוג הליכים אזרחיים בבית המשפט, עורך דין ליטיגציה מסחרית אזרחית, הוא עורך הדין המתאים ביותר להובלת תיקים המיועדים להתדיינות בערכאות המשפטיות. בבתי המשפט ובבתי הדין. ישנן משמעויות והשלכות קריטיות בבחירת עורך דין ליטיגציה מסחרית מנוסה. מידת מיומנותו ומומחיותו הן אלו שיכריעו את הכף.

1. בדקו את תחום ההתמחות

ודאו שלעורך דין ליטיגציה אזרחית מסחרית יש את הכישורים הנדרשים. ניסיון מקצועי מוכח ואחוזי הצלחה גבוהים בתחום ההתמחות שאתם צריכים. בדקו האם עורך הדין הינו עורך דין ליטיגציה מסחרית אזרחית או עורך דין ליטיגציה פלילית .בליטיגציה מסחרית עורך דין מייצג חברות בנושאים עסקיים וכלכליים העוסקים לרב בסכסוכים מורכבים .עורך דין ליטיגציה מסחרית מלווה ומייצג יחידים. עסקים ותאגידים מקומיים או בינלאומיים, מול הצדדים עימם הם מנהלים מערכת יחסים עסקית בהקשרים מסחריים.

4. התמחות ואוריינטציה מסחרית כלכלית

העולם המסחרי הוא עולם רחב המתפרש גם למערכות דינים שונות. עורך דין ליטיגציה מסחרית אזרחית, מכיר היטב את מערכות החוק ופסקי דין רלוונטיים בתחום ליטיגציה מסחרית אזרחית.

3. מיומנויות בינאישיות גבוהות ודאגה לאינטרס האישי שלכם

עו"ד ליטיגציה מסחרית מיומן ובעל יכולות מגוונות המשלבות :

 • תחכום ומהירות מחשבה.

 • אלתור ומציאת פתרונות יצירתיים למהלכים פרוצדורליים בלתי צפויים העולים במהלך הדיונים.

 • עורך דין ליטיגציה מסחרית בעל יכולת לקרוא את בעלי תפקידים מבין השורות (עורכי דין, עדים, שופט וכו').

 • כושר ביטוי גבוה, יכולות שכנוע ומיומנויות ורבליות גבוהות.

 • חלוקת קשב ויכולת ניהול דיון באווירה נינוחה עם העדים, השופטים ויתר הצדדים.

6. תשומת לב לפרטים ודיוק

כאמור, יש חשיבות רבה לשיתוף עורך דין ליטיגציה מסחרית גם בנושאים שנראים "פעוטים". לא פעם מדובר בנושאים המהווים אבני דרך משמעותיים המשפיעים בצורה נכרת על תוצאות התהליך ועל סיכויי ההצלחה לנצח בתיק. עורך דין ליטיגציה אזרחית מבצע עבודת הכנה מקיפה וניתוח מעמיק של הראיות בתיק. הוא לומד ומכיר היטב את כל הנפשות המעורבות בסכסוך ואוסף בקפידה את כל העובדות והמסמכים הרלוונטיים הקשורים. על בסיס הנתונים שיאסוף, הוא יתכנן את יתר הליכי הליטיגציה, כגון: שלב הצגת הראיות. הצגת העדויות וחקירות העדים. 

5. בחרו בעורך דין מסחרי שתרגישו בטוחים ונינוחים לתקשר מולו

ככל שההליך ינוהל בשיתוף ובשקיפות בין הצדדים, כך יגדלו הסיכויים להשיג את התוצאה הרצויה ועו"ד ליטיגציה מסחרית יצליח לפעול למימוש האינטרסים ולמיצוי זכויותיכם המשפטיות במידה רבה יותר.

מצויים בתהליך ו/או בסוגיה המצריכה ייעוץ ליטיגציה מסחרית? פנו לעו"ד ליטיגציה מסחרית אזרחית מומחה, שיוביל וינחה אתכם. מומלץ להיוועץ עם עורך דין מסחרי כבר בשלבים הראשוניים. אופן ההתנהלות והגשת החומרים המשפטיים בתחילת התהליך ישפיעו על התהליכים הבאים. 

7. תזמון זה הכל

אילו שירותים משפטיים מספק עו"ד ליטיגציה מסחרית ?

1. גיבוש אסטרטגיה משפטית

עורך דין ליטיגציה מסחרית מומחה, מעריך את תמונת המצב המשפטית הנוכחית והעתידית ובהתאם לכך מגדיר מטרות ומגבש אסטרטגיה משפטית.

2. תכנון מהלכים ופעולות נדרשות לקבלת הכרעה שיפוטית

עו"ד ליטיגציה מסחרית, יבחין כבר בשלבים הראשוניים של ניהול ההליך המשפטי, האם ניתן לפתור ולהסדיר את המחלוקות מחוץ לכותלי בית המשפט? במידה וניתן, התיק יועבר וינוהל באמצעות הליכי גישור ו/ או בוררות, במטרה לסיים את ההליך בשלביו המוקדמים וכדי להימנע מניהול הליכים לא נחוצים מול בית המשפט.

הליך ליטיגציה ,המנוהל על ידי עורך דין ליטיגציה מסחרית מנוסה יגבירו את הסיכויים לסיום הסכסוך ולקבלת הכרעה שיפוטית מיטבית עבור הלקוח. זה יבוא לידי ביטוי במסגרת: הסכם פשרה אשר הושג ונחתם בין הצדדים. פסק דין מכריע של בית המשפט וערכאות שיפוטיות נוספות.

 מחפשים עורך דין ליטיגציה מסחרית  ?

shutterstock_1259318182 (2.jpeg
מלאו את הפרטים ונחזור אליכם בהקדם

הודעתך התקבלה

8 סיבות לפנות לעו"ד ליאור שמיר - עורך דין מומחה בליטיגציה מסחרית 

הערכת סיכויים אל מול סיכונים
1

לאחר עבודת ניתוח והערכה מקיפה ושיטתית, ישוקפו ללקוחות סיכויי הצלחת ההליך המשפטי והתביעה בבית המשפט אל מול הסיכונים האפשריים.

ליווי משפטי צמוד
2

בתוך ומחוץ לכותלי בתי המשפט. עו"ד ליאור שמיר מאמין שכדי להצליח להשיג את המטרות המועילות ביותר עבור הלקוחות, זה הולך בד בבד עם שירות טוב .שקיפות ושיתוף לכל אורך התהליך. תוך כדי הקפדה על סטנדרטים מקצועיים ומתן ערך אמיתי לשביעות רצונם של הלקוחות

הכנת כתבי טענות
3

כתבי תביעה, כתבי הגנה, תצהירים, סיכומים וכו'.

ניהול הליכים בפני הערכאות השונות
4

ניסיון רב שנים בניהול הליכים משפטיים בתחום המשפט האזרחי מסחרי. הכנת עדים לחקירה נגדית. חקירה נגדית לעדים. מענה לחוות דעת מומחים וחקירתם. עבודה בשיתוף פעולה עם אנשי מקצוע מומחים בתחומים משלימים.

ייצוג בבית משפט 
5

על ידי עו"ד ליטיגציה מסחרית מומחה בהופעות בכל הערכאות המשפטיות במגוון רחב של תיקים ודיונים. ייצוג לקוחות פרטיים וייצוג חברות בכל בתי המשפט: בית המשפט העליון, בג”צ, בית משפט מחוזי, בית משפט שלום, בית הדין לעבודה, בית משפט לעניינים מנהליים, בוררויות וגישורים (ערכאה ראשונה .ועדות ערר. ערכאות שיפוט מוניציפאליות וכו'). 

ניסיון רב שנים ואחוזי הצלחה גבוהים 
6

בניהול משא ומתן.

המשרד מנהל תהליכי ליטיגציה ותביעות במגוון רחב של נושאים מסחריים
7

שמיר עו”ד מומלץ ומיומן בכל הקשור לתחומי ליטיגציה מסחרית אזרחית ומסחר בינלאומי.

בקרה ושיפור 
8

בקרה ושיפור לכל אורך ההליך המשפטי ומסירת המלצות והנחיות ללקוחות בהתאם.

תחומי מומחיות עורך דין ליטיגציה מסחרית מסחרית

 • ליטיגציה מסחרית - מומחה בליטיגציה מסחרית על כל סוגיה

 • ליטיגציה אזרחית

 • ליטיגציה בינלאומית

 • ליטיגציה במקרקעין

 • ליטיגציה בתחום הנדל”ן - עו"ד ליטיגציה נדל"ן עם ניסיון מוכח בניהול תיקים רבים, בכל הסוגים ובכל הערכאות המשפטיות.

 • ליטיגציה מסחרית תאגידית

מהי ליטיגציה מסחרית?

 • ליטיגציה מסחרית הינה תת תחום של הליטיגציה הפלילית והליטיגציה האזרחית בשנים האחרונות, בייחוד לאחר הקמת המחלקה הכלכלית בבית המשפט המחוזי בתל אביב בשנת 2010.

 • ליטיגציה מסחרית עוסקת בהליכים אזרחיים הקשורים לדיני חברות, הסכם שותפות, פירוק שותפות עסקית. עתירות מנהליות נגד החלטות רשם החברות והרשות לניירות ערך, ערעורים על החלטות ועד המשמעת.

 • ליטיגציה מסחרית עוסקת גם בדיני חוזים. דיני תאגידים, דיני מיסוי, דיני מקרקעין, דיני שטרות, היתרי בנייה, דיני חיובים, ליטיגציה בינלאומית, מסחר בינלאומי, מסחר והפצה, משפט פלילי ועבירות לפי חוק ניירות ערך.

 • סכסוכים רבים מסתיימים באמצעות פשרה בין הצדדים וכך נחסכים לכל הצדדים דיונים בערכאות משפטיות, אשר היו מובילות להוצאות כספיות. זמן ומתחים מיותרים.

 • במקרים בהם צדדים לא מצליחים להתפשר ולהסדיר את הסכסוך ביניהם, עורך דין ליטיגציה מסחרית ייצג את לקוחותיו בערכאות המשפטיות הרלוונטיות, כתובעים או כנתבעים ויפנה לקיום הליך שמיעת ראיות בתיק בבית משפט על מנת להשיג הכרעה שיפוטית. 

 עורך דין ליטיגציה מסחרית עלויות מול תועלות

​הובלה וניהול נכון של תיק משפטי משתקף באופן חד משמעי בתוצאות יעילות ומהירות העונות על האינטרסים של הלקוחות, כמו גם צמצום עלויות ליטיגציה מיותרות.
כדי לנהל תיק מהיר ככל שניתן, אנו מקפידים לשתף את הלקוח בקבלת החלטות מהותיות וקריטיות, בכל שלב. 

 

ליטיגציה מסחרית תאגידית

ליטיגציה מסחרית תאגידית עוסקת בסוגיות הקשורות להתנהלות תאגידית כגון: ייעוץ משפטי לנושאי משרה, אחריות דירקטורים ונושאי משרה, תביעות כנגד התנהלות הנהלת התאגיד, חבות שומרי הסף, תביעות ייצוגיות בניירות ערך, סכסוכים משפטיים הנובעים ממאבקי שליטה בתאגיד, סכסוכים בין בעלי המניות וכו'. יש קורלציה ברורה בין ניהול סדרי דין בהליכי ליטיגציה מסחרית תאגידית בצורה יעילה ומדויקת לבין מידת מימוש מטרות הליך הליטיגציה התאגידית. לשם כך על עורך דין ליטיגציה מסחרית תאגידית להפגין בקיאות ושליטה מלאה בדיני המשפט העסקי ודיני חברות, עליו להכיר היטב את הליכי הליטיגציה המסועפים בבתי המשפט השונים, לגבש אסטרטגיות ליטיגציה ולנקוט בהליכים המשפטיים המתאימים ביותר.

 מתמודדים עם דילמה משפטית ?

צרו עמנו קשר ונחזור אליכם בהקדם
מלאו את פרטיכם ו/או חייגו לטלפון מספר : 03-5332359

הודעתך נשלחה

תוכן זה איננו מהווה המלצה ו/או ייעוץ משפטי. אין לבצע כל פעולה בהסתמך על המאמר וללא פנייה וקבלת ייעוץ משפטי מתאים. 


משרד עורכי הדין בתל אביב מתמחה בתחום ליטיגציה מסחרית אזרחית. מסחר בינלאומי. הסכם שותפות. פירוק שותפות עסקית.  מקרקעין ונדל"ן. תקנות מס רכישה. תקנות מיסוי מקרקעין. דיני ירושות  וצוואות. ייפוי כוח מתמשך. מינוי אפוטרופוס. הגיל השלישי. מימוש זכויות רפואיות. דרכון פורטוגלי ועוד.

bottom of page